sad_pvnDMEs57q

12 عادت زنان بسیار شیک‌پوش
مدیر 27 شهریور 1401

12 عادت زنان بسیار شیک‌پوش

خوب، همه اینها به تعدادی از ویژگی‌های خاص مربوط می‌شود که همه آنها مشترک هستنداگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید برخی از توانایی‌های آنها را تقویت کنید، در اینجا نگاهی به 12 عادت خانم‌های شیک‌پوش و نحوه واردکردن عادات آنها در زندگی روزمره خود داریم.

 1. به آراستگی دقت کنید.

آراستگی زنانآراسته بودن بخش مهمی از شیک بودن استحتی آن دسته از دخترانی که همیشه بسیار غیررسمی به نظر می‌رسند، سخت تلاش کرده‌اند تا آن امواج بی‌دردسر، ساحلی و حال و هوای دختر موج سوار را ایجاد کننددرست‌کردن موها، آرایش و سایر نظافت‌ها عادت مهمی است که باید ایجاد شود، بنابراین عاقلانه است که روی بهترین مدل موی خود سرمایه‌گذاری کنید و روال آرایش خود را تمرین کنید و اهمیت وضعیت بدنی خوب را فراموش نکنید.

 1. کلاسیک‌ها را در آغوش بگیرید

داشتن استایل به معنای پیروی از آخرین مدها یا ترندها نیستدر پایان، کلاسیک‌ها همیشه پیروز خواهند شد، زیرا سبک واقعی همیشه از مد فراتر می‌رودروی برخی از آثار کلاسیک اولیه سرمایه‌گذاری کنید که با سبک زندگی و فرم بدن شما کار می‌کنند، خواه شلوار جین مناسب باشد یا یک کت تراش خوش‌تراش، و سپس لهجه‌های مد روز را اضافه کنید تا نشان دهید که انگشت خود را روی نبض آراستگی دارید.

 1. لباس‌های خود را از شب قبل برنامه‌ریزی کنید

به‌ندرت شیک به نظر می‌رسید اگر اولین چیزهایی را که صبح به دستتان می‌رسد را برداریدچند دقیقه برای انتخاب لباس شب قبل خود از لباس زیر گرفته تا لوازم جانبی خود وقت بگذاریداین به شما کمک می‌کند که جمع‌تر به نظر برسید، و شما را از آن وحشت‌های دیوانه‌وار در زمانی که از زنگ هشدار می‌خوابید نجات می‌دهد.

 

 1. به خودتان زمان زیادی برای آماده‌شدن بدهید

زنگ ساعت خود را چند دقیقه زودتر تنظیم کنید تا در صورت استفاده از آن، زمان لازم برای آرایش مو و آرایش خود را داشته باشیددرحالی‌که ممکن است کمی خواب اضافی را از دست بدهید، از آراسته‌تر به‌نظررسیدن سود می‌برید و احتمال خروج از خانه را با خمیردندان روی بلوز یا موهایتان که از روز قبل هنوز چرب هستند، کاهش می‌دهد.

 1. لباس زیر مناسب را انتخاب کنید
 2. پایه و اساس یک ظاهر عالی، انتخاب لباس زیر مناسب است. چه به یک سوتین بدون بند برای به نمایش گذاشتن یک سارافون تا حد کمال نیاز داشته باشید، چه بخواهید از VPL در آن شلوارهای سفید کاملاً جدید اجتناب کنید، انتخاب لباس زیر مناسب تضمین می‌کند که حمایت موردنیاز خود را دریافت می‌کنید و درعین‌حال از نمایش دادن ظروف خود به دنیا اجتناب می‌کنید.
 3. از دیگر زنان شیک الهام بگیرید

ما به شما پیشنهاد نمی‌کنیم که لباس‌های دیگران را کلمه‌به‌کلمه بازسازی کنید، اما الهام گرفتن از سایر زنان شیک‌پوش راهی عالی برای تعریف استایل خود استاز طریق Pinterest، وبلاگ‌های سبک و اینستاگرام بروید، ظاهر موردعلاقه‌تان را انتخاب کنید، و سپس بررسی کنید که چگونه می‌توانید آن‌ها را برای سبک زندگی و بدن خود به کار ببریدسعی کنید از کپی‌برداری دقیق از ظاهر یا لباس پوشیدن کامل از یک فروشگاه یا طراح خاص خودداری کنید.

 

 1. فقط چیزهایی بپوشید که مناسب و صاف‌تر باشند

مهم نیست که چقدر لباس خاصی را دوست دارید، اگر با فرم بدن شما سازگار نباشد یا از پوشیدن آن احساس ناراحتی کنید، هرگز احساس نمی‌کنید یا شیک به نظر می‌رسیداطمینان حاصل کنید که هر چیزی که می‌پوشید به‌خوبی تناسب داشته باشد و شکل شما را برجسته کنددر صورت لزوم، لباس‌های خود را به‌گونه‌ای طراحی کنید که از تناسب کامل اطمینان حاصل کنید.

 

 1. برای تقویت ظاهر خود از کالای گران‌قیمت و گران‌قیمت استفاده کنید

ساده‌ترین ترکیب شلوار جین و تیشرت وقتی با یک جفت کفش، کیف، روسری یا کمربند عالی همراه باشد، می‌تواند بی‌نهایت شیک‌تر به نظر برسدیک اکسسوری گران‌قیمت می‌تواند لباس‌های اصلی را بالا ببرد و یک‌لایه پولیش اضافه کند.

 1. مراقب لباس‌های خود باشید

اگر می‌خواهید لباس‌هایتان به بهترین شکل ظاهر شوند، آن‌ها را در خانه نپوشید و برای شستن، فشار دادن و نگهداری درست آن‌ها وقت بگذاریدلباس‌هایتان را آویزان کنید یا تا کنید، به‌محض اینکه لکه‌ها اتفاق افتاد به آن حمله کنید و روی یک بخارپز سرمایه‌گذاری کنید تا مطمئن شوید که چین‌وچروک شما را درگیر نمی‌کند.

 1. کمد لباس خود را سازماندهی کنید

اگر لباس‌ها و لوازم جانبی موردنیاز خود را به‌سرعت پیدا نکنید، هرگز نمی‌توانید شیک به نظر برسیدکمی وقت بگذارید تا کمد لباس خود را شلوغ کنیدلباس‌هایی را که دیگر مناسب بدن یا سبک زندگی شما نیستند را بیرون بیاورید و وسایل باقیمانده خود را به‌گونه‌ای سازماندهی کنید که بتوانید آنها را به‌راحتی پیدا کنید.

 1. بدانید چه زمانی کفش‌های پاشنه را در خانه بگذارید

هیچ‌چیز بیشتر از پاهای دردناک یک لباس را خراب نمی‌کندپوشیدن کفش‌های ناراحت‌کننده روی صورتتان ظاهر می‌شود، بنابراین مطمئن شوید که فقط کفش‌هایی دارید که راه‌رفتن را دردسرساز نمی‌کنند، و کفش‌هایی را روی پاشنه‌های صاف انتخاب کنید تا در مواقع مناسب به پاهایتان استراحت بدهید.

 1. برده مد نباشید

درحالی‌که باند فرودگاه‌ها ممکن است پر از دامن‌های کوتاه نئون باشد، اگر به‌ظاهر خنثی تر و آرام‌تر علاقه دارید، هرگز با پیروی از مدی که مناسب شما نیست، راحت یا شیک به نظر نخواهید رسیدافراد شیک‌پوش می‌دانند که چگونه ترندهای فعلی را انتخاب کنند و آنها را با ظاهر خاص خود ترکیب کنند و چگونه لباس‌های خود را مطابق باسلیقه خود استایل کنند.

دیدگاه خود را ارسال کنید

برای ارسال نظر باید عضو شوید

دسته بندی بلاگ

پشتیبانی: 02538911536 |